• Legyen tagja nemzetközi csapatunknak

Álláslehetőségek a Berlitz-nél

Dolgozzon a globális nyelvoktatás piacán

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

ELVÁRÁSOK:

  • ügyfélorientált gondolkodás
  • középfokú számviteli /pénzügyi végzettség, valamelyik területen gyakorlat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel (képletek) biztos felhasználói szintű ismerete)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, precizitás
  • határozott, jó fellépés, problémamegoldó képesség,jó szervezőkészség

FELADATOK:

  • személyes, telefonos és e-mail kapcsolat a hallgatókkal, tanárokkal, óraszervezés
  • érdeklődők kezelése
  • ügyviteli rendszerek használata, különböző riportok összevetése
  • számlázás, készpénzes és kártyás fizetések lebonyolítása
  • könyvraktár kezelése, bevételezés, kiadás
  • riportok, jelentések, statisztikák készítése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • magas színvonalú nemzetközi környezet
  • stabil foglalkoztatás a munkaszerződés alapján

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/ kíváló kommunikációs szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1052 Budapest, Váci u. 11/b

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát és fizetési igényét várjuk az info@berlitz.hu email címre.

Éljen a lehetőséggel! Csatlakozzon hozzánk!

A nyelvi szolgáltatások egyik piacvezetőjeként több mint 600 nyelvi központtal rendelkezünk világszerte.

Elismertek vagyunk a nyelvtanítás, üzleti szemináriumok és interkulturális tréningek terén nyújtott szolgáltatásainkról. A sikereinket  jól képzett, motivált és lelkes munkatársainknak is köszönhetjük.

Aktuális álláslehetőségek:

Keresünk

  • angol
  • német
  • holland
  • francia
  • spanyol
  • norvég
  • magyar

anyanyelvi, vagy a nyelvet anyanyelvi szinten használó tanárokat, folyamatos kezdéssel. Jelentkezését önéletrajzának csatolásával küldje el a recruiting@berlitz.hu  e-mail címre.

Ügyfélszolgálat

+36 12663344

Berlitz központ

Nyelvi központ Budapest - Bajcsy-Zsilinszky utca

Bajcsy-Zsilinszky út 29.4.em.

1065 Budapest

Telefon: +36 1 475 2050

Kapcsolat

Nyelvi központ Budapest - Váci utca

Váci utca 11/b 4.em.

1052 Budapest

Telefon: +36 1 266 3344

Kapcsolat